Лілія Ребрик та її донька приміряли розкішні сукні, прикрашені перлинами (фото)Телеведуча Лілія Ребрик зі своїми шанувальниками поділилася дуже милою світлиною зі своєю доньою, яку вона опублікувала на своїй сторінці в Іnstаgrаm, пише “Люкс Фм”.

- джерело.

На фото зірка позує разом із донькою Діаною в однаковому вбранні. Любляча мама і дочка приміряли розкішні сукні, прикрашені перлинами.

Лілія Ребрик в коментарях зізналася, що вона небайдужа до fаmіly lооk, який нині стрімко набирає популярності серед матусь.

А також, телеведуча поділилася сімейною таємницею. Лілія зізналася, що вона разом із чоловіком, хореографом Андрієм Диким, ще з нaрoджeння називають Діану “перлинкою”.

Читайте також: “КАМІНЬ ВПАВ МЕНІ НА КОЛІНА”: У ПОТЯЗІ «ІНТЕРСІТІ», В ЯКОМУ ЇДЕ СПІВАЧКА РУСЛАНА, РОЗБИЛИ ВІКНО (ВІДЕО)

А також в інтерв’ю Люкс ФМ Лілія Ребрик розповіла, що вони не створюють для Діани рамок, адже подружжя не хоче, аби в дівчинки було відчуття двох реальностей: оце можна робити вдома, а це — на людях.

“Ми завжди з донею радимось, враховуємо її думку. Зовсім скоро в неї з’явиться братик чи сестричка, і вона дуже швидко подорослішає. Проте ми, як батьки, маємо приділяти удосталь уваги всім дітям, і не тільки їм”, – говорить Лілія

Я думаю, ви всі дуже добре пам’ятаєте нашу красуню і мою землячку з Буковини Інну Цимбалюк @i.tsymbaliuk 💝. Вона продовжує створювати красу навіть навколо себе. Знайомлю вас з її власним брендом одягу @shushu.official 🌸🌸🌸 Ці сукні від @shushu.official – це щось неймовірне, ніжне, прекрасне. Ми свою донечку часто називаємо перлинкою, ще від народження… А тут ще й сукні з перлинками…💜💜💜, ще й для мами🙈😉 Так, небайдужа я до family look 🤗 і не приховую цієї своєї любові! Makeup і зачіска- @borsukovskaia ❤#мамаідоця #familylook #shushuofficial #иннацимбалюк

A post shared by Лілія Ребрик (@liliia.rebrik) on Jan 25, 2018 at 8:26am PST


Читайте також:


Залишити коментар: