Лікар Комаровський пояснив, що буде з людиною, яка захворіла на COVID вдругеІнфекціоніст назвав два можливих сценарії того, як буде проходити хвороба.

Повторне зараження ковідом можливо, хоча в цьому випадку захворювання не буде настільки ж сильним, як першого разу. Про це розповів відомий педіатр та інфекціоніст Євген Комаровський.

Передає - джерело.

За словами лікаря, в ситуації повторного зараження ковідом ступінь ураження організму буде залежати від наявності антитіл, вироблених після попереднього інфікування.

Комаровський назвав два можливих сценарії того, як буде проходити хвороба через повторне проникнення ковіду в організм. На думку медика, на стан людини в цьому випадку вплине вміст у крові антитіл.

«Якщо зустріч з вірусом сталася, коли в крові збереглися циркулюючі активні антитіла, то, швидше за все, хвороба не розвинеться взагалі», – повідомив лікар про перший сценарій.

Однак за відсутності таких антитіл заразившися вдруге людина може знову відчувати нездужання, хоча її організм, в силу збережених клітин пам’яті, почне швидше виробляти антитіла. Таким чином, вдруге хвороба буде переноситися легше.

Читайте також:Останні новини: