Кума Путіна пропонують обміняти на українських полонених

Кума Путіна Віктора Медведчука треба затримати за державну зраду й обміняти на українських моряків. Про це заявив мер Львова, майбутній кандидат у президент Андрій Садовий.

“У мене є пропозиція. Серед великої кількості російської агентури, яка сьогодні достатньо вільно почуває себе в Україні, зіркою є Віктор Медведчук. Пропоную його затримати за державну зраду. Можемо його обміняти не тільки на наших моряків. Можемо його поміняти на всіх політичних ув’язнених. І Олега Сенцова. Усых, хто сьогодні знаходиться у російських тюрмах”, – сказав Садовий у своєму відеоблозі.

“До речі, а чому вільно себе в часи воєнного стану почувають Бойко, Новинський, Рабінович? Вони що, вже полюбили Україну? Чи просто наші служби відвертають від них голову?”, – запитав мер Львова.

Ввечері 25 листопада російські силовики атакували 3 українські катери в Азовському морі та застосували зброю. 6 українських військових отримали поранення. Після атаки спецназ ФСБ захопив українські катери “Бердянськ”, “Нікополь” та “Яни Капу” разом із особовим складом.

Підконтрольний Кремлю суд у Сімферополі арештував усіх 24 моряків на 2 місяці. Їх перевезли до Москви. Українська влада назвала їх військовополоненими.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: