Кремль: Путін готовий обговорити з Зеленським КримПід час обговорення можливої зустрічі президентів України і Росії виникають “тупикові ситуації”, заявив Пєсков.
Росія готова обговорювати з Україною “співпрацю” щодо Криму, але не приналежність півострова. Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, пише Коммерсант 23 травня.

Пише - джерело.

Під час обговорення можливої ​​зустрічі Володимира Путіна з президентом України Зеленським виникають “тупикові ситуації”, заявив Пєсков. За його словами, однією з таких ситуацій є питання Криму.

“І якщо обговорювати це в плані розвитку прикордонного співробітництва – а Росія має прикордонне співробітництво щодо лінії регіонів з зарубіжними країнами – то Путін буде готовий”, – сказав він.

“Іншого шансу немає”. Підсумки конференції Зеленського

За словами Пєскова, в питанні зустрічі двох президентів належить ще багато попрацювати, продовжити обмін думками, і тоді вже буде видно, що з цього вийде.

“Але якщо обговорювати щось інше, а не те, що Крим – регіон Російської Федерації, то ніхто не буде ніколи ні з ким це обговорювати”, – заявив він.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: