Королева розлючена! Забрала у Меган Маркл всеКолишня актриса, а тепер герцогиня Меган Маркл залишилася без обручки. Через рішення бути незалежними від королівської сім’ї, герцогиня була змушена віддати коштовності і обручку, яка має передаватися у спадок.

Дружина принца Гаррі більше не носить обручку. Британські папараці підловили Меган Маркл без кільця під час її візиту в Національний театр Дорфман в Лондоні.

- джерело.

Повідомляється, що це сталося після повідомлення герцога і герцогині Сассекських про відмову від королівського фінансування і переїзду в Північну Америку.

Як інформує видання justjared, експерти це пояснюють тим, що Меган повернула королівській сім’ї вишукане кільце, яке разом з іншими монаршими коштовностями має передаватися у спадок з покоління в покоління.

Відомо, що дизайн кільця для майбутньої дружини принц Гаррі створив сам. Для його виготовлення були взяті діаманти принцеси Діани.

Нагадаємо, після повернення з шеститижневих канікул в Канаді герцоги Сассекські шокували світ новиною, що більше не збираються бути високопоставленими членами британської королівської сім’ї.

Вони склали з себе більшість повноважень і більше не будуть представляти королівську сім’ю на офіційних заходах.

Також вони заявили, що відмовляються від фінансування і будуть заробляти гроші самостійно, щоб стати повністю незалежними.

Читайте також:Останні новини: