Коломойський повернувся до України: «до кінця травня долар підскочить», українці в аутіОлігарх Ігор Коломойський повернувся в Україну з Ізраїлю, чим викликав бурхливу реакцію українців

Про повернення Коломойського повідомив журналіст проекту “Схеми” Михайло Ткач у своєму Telegram-каналі.

За його даними олігарх прибув в Дніпро в ніч на четвер, 16 травня.

Незабаром і сам Коломойський підтвердив, що повернувся в Україну. На уточнююче питання, чим займеться в першу чергу, Коломойський відповів, що не знає.

Новина миттєво розлетілася по соціальним мережам і стала однією з найбільш коментованих.

«Намічається великий шухер», «Нова молода неолігархічні команда почала підтягуватися», «Ну чого ви пристали до людини, поживемо, побачимо, таке враження, що він кандидат в президенти», «Коломойський повернувся в Україну. Ну, тепер-то все і почнеться. Тепер-то все і станеться. Інавгурація, посадки, злети і падіння», «Не здивуюся що до кінця травня місяця долар підскочить до 28», – пишуть в мережі.

Також в інтернеті вже з’явилися фотожаби з приводу повернення Коломойського.

Коломойський не був в Україні з червня 2017 року і жив в Женеві (Швейцарія). З вересня 2018 року він перебував в Ізраїлі, в місті Герцлія. В інтерв’ю “Схемам” Коломойський говорив, що перебрався з Швейцарії в іншу країну “за сімейними обставинами” і заявляв, що планує повернутися в Україну.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: