Коханець Діани і “справжній батько принца Гаррі” отримує привітання з народженням внучкиПісля народження дочки Меган Маркл і принца Гаррі коханець принцеси Діани Джеймс Х’юітт став отримувати привітання з появою внучки. Чоловіка давно називають “справжнім батьком Гаррі”, хоча цей факт так і не був підтверджений

Пише - джерело.

Про це повідомляє Daily Star.

Так, 6 червня стало відомо, що королівська сім’я поповнилася. Дівчинка народилася 4 червня і була названа на честь прабабусі і бабусі – Лілібет Діана Маунтбеттен-Віндзор.

Тепер 63-річного Джеймса Х’юітта, який був коханцем принцеси Діани протягом п’яти років, завалюють привітаннями.

Чи є Х’юітт справжнім батьком Гаррі
Роман Діани і Джеймса Х’юітта тривав з 1986 по 1991 рік, коли принцеса була офіційно одружена з Чарльзом. При цьому Х’юітт знав Діану ще з часів весілля з сином Єлизавети II в 1981 році.

Нестиковкою тут є те, що принц Гаррі народився 15 вересня 1984 – задовго до початку стосунків Діани з її коханцем. Про роман принцеса зізналася в 1995-му під час скандального інтерв’ю Мартіну Баширу на ВВС. Тоді й поповзли чутки. Адже складно заперечувати зовнішню схожість коханця і сина – вони обидва рудоволосі, та й в рисах обличчя є щось спільне.

Роман почався з того, що Джеймс став інструктором з верхової їзди Діани. Принцеса зізналася, що сильно кохала його, але потім була розчарована.

У 1996 році Діана і Чарльз розлучилися офіційно, а в 1997 принцеса загинула в автокатастрофі.

У той же час, принц Гаррі дуже схожий на свого покійного діда принца Філіпа в молодості. Про що говорять старі фото герцога Единбурзького.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: