“Кішки почали так віджигати”: українські дресирувальниці підкорили конкурс талантів в Америці (відео)Українські дресирувальниці кішок вразили суддів виступом з тваринами Дресирувальниці родом з України приїхали на американське шоу підкорювати America’s Got Talent 2018.

Мама з дочкою успішно виступили, вразив суддів. Відео з виступу опубліковано на YouTube-каналі Breaking Talents Showcase.

На відео помітно, що з самого початку журі конкурсу скептично поставилося до виступу українського дуету дрессировщиц, але підопічні українок не залишили їх байдужими.

В номері дресирувальниць кішки демонструють захоплюючі трюки і веселять публіку. Коти ходять і скачуть на задніх лапах, деруться по дерев’яних шестам в різні боки, стрибають з триметрової висоти і виконують багато інших трюків. Помітно, що глядачі і журі не змогли втримати емоції. Весь зал стоячи аплодував виступу українок, а судді підтримали дівчат, залишивши їх у проекті на наступний раунд.

“Українські дресирувальниці кішок Марина і Світлана приїхали на американське шоу талантів America’s Got Talent 2018, щоб продемонструвати свою майстерність. Видно було, що спочатку судді не були вражені, але потім кошаки почали так віджигати…”, – написав коментар до відео користувач Гуинплен в Twitter.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: