Кінець війни в Україні: Афонський старець попередив – буде велике церковне святоМонах передбачив закінчення війні

- джерело.


Один з монахів Святої Гори Афон зробив передбачення для України та оголосив, коли очікувати завершення конфлікту. Ця інформація надійшла від каналу “Благовіст” на YouTube, який ведуть Патріоти України.

У своєму пророцтві він визначив українську землю як благословенну і закликав громадян не винуватити нікого, але замість цього проявити терпіння. Монах стверджує, що війна завершиться під час великого християнського свята. Після цього український народ отримає можливість жити краще, ніж перед війною.

Водночас він попередив від намагань виїхати за кордон, зауважуючи, що на чужій землі буде дуже важко.

“Не шукайте провину, не обвинувачуйте нікого, це випробування. Моліться за всіх. Маєте любов до людей, і Господь збереже вас. Треба терпіти, і на велике свято все вирішиться, ви будете жити навіть краще, ніж раніше. Не виїжджайте, а ті, хто вже виїхав, повертайтеся. Бо це благословенна земля, по якій ходить Богородиця, і тим, хто виїхав, буде дуже важко. Потім ви самі побачите. Танки хай їздять, а ви саджайте, де тільки можна. Бережи нас, Господи”, – підкреслив старець.

Сообщение Кінець війни в Україні: Афонський старець попередив – буде велике церковне свято появились сначала на NEWS TiME.


Читайте також:


Залишити коментар: