Кіберполіція затримала кураторів «груп смерті», які виявилися підліткамиПрацівники Департаменту кіберполіції НПУ цьогоріч затримали 2 так званих кураторів «груп смерті», які виявилися підлітками – 13 і 15 років.

Про це в ефірі програми «Право на владу» заявив головний інспектор Департаменту кіберполіції Нацполіції Роман Сочка, повідомляє Укрінформ.

Інформує - джерело.

«Що стосується кураторів «суїцидальних груп», то хотів зазначити, що кіберполіцією лише у цьому році затримано двоє таких осіб, які називали себе кураторами, і що найстрашніше, це виявилися діти 13 і 15 років. Це діти, які не утвердилися в житті, не мають авторитету серед близьких, друзів, не мають увагу від своїх батьків. Але що стосується саме так званого останнього завдання, то під час документування протиправної діяльності таких груп, таких кураторів, Департаментом кіберполіції не зафіксовано жодного випадку суїцидального внаслідок перебування дітей у групах смерті», – сказав Сочка.

Говорячи про психологічний портрет цих так званих кураторів, то представник кіберполіції зазначив, що на його особисту думку, це діти з психологічними розладами.

«На сьогодні вони проходять примусове медичне лікування, і за попередньою інформацією, мої слова підтвердилися», – повідомив Сочка.

Як повідомлялося, останніми тижнями в Україні збільшилася кількість дитячих смертей або спроб самогубств, зокрема, внаслідок падіння з вікна або отруєння медикаментами.

23 лютого народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький повідомив, що у столиці за два місяці цього року зафіксовано 25 спроб дитячих самогубств, що перевищує показник минулих років у кілька разів.

Читайте також:Останні новини: