Католицьке Різдво: фото, зроблені у минулому сторіччі, які занурять вас у різдвяну атмосферуПеріод різдвяних свят – це гарячий час для подорожей. І так було в усі часи.

- джерело.

Пропонуємо вам переглянути добірку фотографій, які були зроблені в переддень католицького Різдва в період 1920-1950 рр зроблених на вокзалах, у поїздах, літаках, що занурять вас у різдвяну атмосферу.

Вперше про це свято згадали в священних писаннях Матвія і Луки в першій половині IV століття. З них випливає, що схід першої вечірньої зорі в ніч на 25 грудня і знаменує собою народження Сина Божого.

Крім того, згідно з повір’ям, маленький Христос з’явився на світло в печері, де від негоди пастухи переховували худобу. Про те, що в світ прийшов Спаситель, ангели сповістили пастухам, які вирушили до печери і поклонилися Новонародженому, а волхви, що направляються світлом яскравої зірки, принесли Сину Божому свої дари – ладан, золото і смирну.

Читайте також: 5 КРАЇН, ДЕ ЗAБOРOНEНО НЕ ЛИШЕ СВЯТКУВАТИ РІЗДВО, АЛЕ Й ЗГАДУВАТИ ПРО НЬОГО

Це і стало головним символом свята Різдва Христового. Тому, часто в храмах і в житлових будинках можна побачити об’ємні фігури, виконані з різних матеріалів, які передають дух Різдва.

Дата святкування була встановлена ​​ще в 431 році на Третьому Вселенському соборі, який відбувся в Ефесі.

Джерело.


Читайте також:


Залишити коментар: