Кароль ридала: не повірите хто довів співачку до істерикиНа “сліпі прослуховування” прийшов молодий хлопець з Києва – Роман Набожняк

- джерело.

Наймолодший учасник “Голосу країни 8” змусив плакати одного з суддів проекту, розповівши історію свого життя.

Про це повідомляє портал “Clutch”

11 лютого відбувся третій відбірковий тур музичного конкурсу “Голос країни 8” на каналі “1+1”. На “сліпі прослуховування” прийшов молодий хлопець з Києва – Роман Набожняк. Своїм красивим і сильним голосом він зміг повернути два суддівські крісла: Потапа і Сергія Бабкіна.

Роман працював у київській IT-компанії, але в 2015 вирішив все залишити і відправився в зону АТО, де провів 10 місяців, захищаючи Україну. Після повернення заснував свій невеликий бізнес разом з товаришами – кондитерську “Veterano Brownie”.

“Я прийшов на “Голос”, тому що музика допомогла мені адаптувати до мирного життя, вона мене врятувала. І тепер з її допомогою я хочу закликати людей цінувати життя і нашу країну”, – поділився конкурсант. Після цих слів тренер “Голосу Країни” Тіна Кароль заплакала і сказала: “Я дуже шкодую, що не повернулася”. Коли настав час обирати серед суддів, Роман мовчки пішов до Сергія Бабкіна.


Читайте також:


Залишити коментар: