„Jeba* Ukraińskie ku*wy»: за такий допис в соцмережах громадянин Польщі потрапив під судТомаш Б. зареєструвався в Інтернеті під псевдонімом, думаючи, що таким чином уникне відповідальності.

Повідомляє - джерело.

„Jebac Ukraińskie kurwy macie nasze kible sprzątać jebane zwierzęta”, — написав він у мережі Фейсбук. В перекладі це означає, що українці повинні прибирати туалети поляків. Також він називав громадян України тваринами і використовував брудну лайку.

Коли інший користувач звернув його увагу на неприпустиму поведінку, Томаш почав ображати ще й його. Про цю історію дізнався Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych — Центр моніторингу расистської та ксенофобської поведінки.

Представники центру написали заяву в прокуратуру. Тому Томаш з’явився перед окружним судом в Ольштині, який наклав на нього штраф у розмірі 1100 злотих.

Штраф справедливий чи занадто легкий — це вже оцінює суд. Він враховує поточну судимість, доходи або можливості, наприклад, виконання громадських робіт. Але головне, що профіль Томаша зник з Інтернету, і він обов’язково задумається, перш ніж знову використовувати ксенофобську мову ненависті.

Читайте також:Останні новини: