“Історичний момент”: Збройні сили України починають перехід на зброю НАТО — КулебаОчільник українського МЗС повідомив, що українські воїни отримають багато різного озброєння, яким користуються країни Альянсу.

Пише - джерело.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав перехід ЗСУ на озброєння за стандартами НАТО історичним та переломним моментом.

Про це він заявив під час онлайн-включення на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, ще два місяці тому, до початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, ніхто навіть не замислювався про можливість переходу української армії на зброю НАТО.

“Ми перейшли в принципово нову фазу, про яку навіть ніхто не мріяв – переведення Збройних сил України на натівську зброю, на натівський стандарт. І це вже відбувається”, – наголосив Кулеба.

Міністр підкреслив, що цей процес розпочався з поодиноких кроків, однак українському президентові Зеленському вдалося переконати президента США Джо Байдена у доцільності такого рішення.

“До нас поїхали спочатку гаубиці, але це лише початок. До нас поїде набагато більше. І це історичний момент, це історичний перелом”, – зауважив очільник української дипломатії.

Нагадаємо, радник голови Офісу президента Олексій Арестович заявив, що головною умовою для контрнаступу українських військових є наявність важкого озброєння.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: