Іспанія відкрила кордони для вакцинованих від COVID туристівДо Іспанії не зможуть в’їжджати туристи з Бразилії, Індії та ПАР через складну епідеміологічну ситуацію в цих країнах.
Іспанія з 7 червня почала приймати туристів, повністю щеплених від COVID-19. Про це повідомляє іспанська телерадіокомпанія RTVE.

Пише - джерело.

Зазначається, що нарівні з вакцинами виробництва Pfizer, Moderna, AstraZeneca і Janssen, які схвалені Європейським агентством лікарських засобів, Іспанію зможуть відвідувати і туристи, щеплені китайськими препаратами Sinopharm і Sinovac-Coronavac.

Туристи, які бажають відвідати Іспанію, попередньо повинні надати підтвердження про проходження повного циклу вакцинації щонайменше за 14 днів до в’їзду в країну. Для цього необхідно заповнити анкету в інтернеті через спеціальний додаток, який згенерує QR-код, його турист повинен надати як перед відправленням до Іспанії, так і при проходженні паспортного контролю.

Однак в Іспанію не зможуть в’їжджати туристи з Бразилії, Індії та ПАР через складну епідеміологічну ситуацію в цих країнах.

Також з понеділка дозволене швартування круїзних лайнерів у портах країни.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: