Інструкція, як дізнатися про розмір майбутньої пенсіїРозрахувати розмір майбутньої пенсійної виплати можна з допомогою такого сервісу як “Пенсійний калькулятор”. Як це зробити – в матеріалі ТСН.ua

Пише - джерело.

Про це повідомляє Пенсійний фонд України.

Як скористатися сервісом «Пенсійний калькулятор» для обчислення пенсії

Найперше, що треба зробити, – це зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису.
Вибрати алгоритм розрахунку пенсії — як за введеними даними, так і з огляду на стаж, який буде придбано на дату настання пенсійного віку.
Актуалізувати дані про трудову діяльність. Якщо потрібно, додати періоди трудової діяльності з зазначенням заробітної плати та за потреби відредагувати суми щомісячного заробітку за поточні періоди.
Після цього натиснути «Зберегти та розрахувати», пенсія буде розрахована.
Переглянути дані розміру майбутньої пенсії з урахуванням страхового стажу на дату розрахунку, а також протокол розрахунку.

Результати персонального розрахунку пенсії збережуться в особистому кабінеті на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Їх можна буде подивитися та скорегувати у будь-який час.


Залишити коментар:


Останні новини: