Іноземець вистрибнув з поїзда “Мінськ – Київ”, щоб обійти прикордонний контроль


Грузин видавив вікно в своєму купе і зник в невідомому напрямку

У Києві затримали іноземця, який мав намір втекти від прикордонного контролю. 30-річний громадянин Грузії на ходу вистрибнув з поїзда “Мінськ – Київ”.

Під час попереднього візиту в нашу країну чоловік перевищив терміни перебування на території України, в зв’язку з чим, він був притягнутий до адміністративної відповідальності і відправлений додому.

Однак, екстриму іноземцю вистачило лише на кілька днів. Вже через 13 діб грузин сів у потяг до Києва і не доїжджаючи до столиці, видавив вікно в своєму купе і зник в невідомому напрямку.

За інформацією провідника поїзда, іноземець вистрибнув з вікна поїзда за 20 хвилин до прибуття на станцію “Київ-пасажирський” в Дарницькому районі Києва, де власне, прикордонники і здійснюють прикордонний контроль, осіб, які прибули в Україну.

Після отримання повідомлення про втечу, прикордонники негайно почали пошукові заходи. Спочатку встановили дані іноземця і вже незабаром знайшли втікача.

Зараз громадянина Грузії затримано та поміщено в ізолятор тимчасового тримання. Через протиправні дії людини повторно притягнуто до відповідальності.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: