Ідеал чоловіка: Леся Нікітюк зізналася в таємних почуттях до Володимира Кличка


Українська телеведуча шоу “Хто проти блондинок?” Леся Нікітюк в інтерв’ю Маші Єфросиніній розповіла про своє таємне бажання, яке все ніяк не збудеться. Багато років тому дівчина зробила дошку бажань, на яку наклеїла фотографію Володимира Кличка, який асоціювався у неї з образом ідельного чоловіка. За словами зірки, вона і зараз продовжує мріяти про надійне чоловіче плече поруч з собою.

“Мені було 22 роки, я жила в орендованій квартирі в Києві. Тоді я заробляла 6000 грн в місяць, 2500 платила за оренду. І багато мріяла. Якось вирізала з журналів красиві картинки, з яких хотіла б скласти своє життя: шикарний готель у річки, собачу упряжку, машину, мікрофон, красивого чоловіка (ним був, до речі, Володимир Кличко-молодший). Все це я наклеїла на картон і повісила на двері туалету. Так дошка бажань відбивалася в дзеркалі і весь час була у мене на очах”, – поділилася Леся.

Ведуча розповіла, що якось до неї в гості прийшла подруга (коли вона вже працювала ведучою програми “Орел і Решка”) і каже: “Леся, так це ж готель на березі річки в Монте-Карло, де ти жила“. Я: “Так“. Вона: “А це точнісінько така ж собача упряжка, на якій ти каталася в Швейцарії”. Я: “Так!”.

“Загалом, з усіх картинок не збувся лише Володимир Кличко. Хоча я з ним знайома, і при першій зустрічі відразу відчула, що сподобалася йому”, – з гумором розповіла Леся Нікітюк.

У Лесі Нікітюк і зараз є дошка бажань, правда, вже інша. За її словами, потрібно завжди прагнути до максимуму і мріяти навіть про нереальне. Тоді отримаєш хоча б мінімум.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: