Хтo ж стaне переможцем у найромантичнішому шоу “Холостяк” (відео)В шоу “Холостяк” 8 сезону за серце Рождена боролися 26 дівчат, але у фінал потрапили лише двоє – Іванна та Галина. У фінальному випуску шоу 25 травня дізнаємось, кому з цих двох дівчат Рожден запропонує руку та серце, пише 24канал

- джерело.

Головним героєм шоу “Холостяк” 8 сезон став музикант, співак та саунд-продюсер Рожден Анусі (сценічне ім’я ROZHDEN). Під час шоу всі дівчата боролися за його увагу, як могли – зовнішнім виглядом, ініціативністю, оригінальними подарунками, творчим підходом і почуттям гумору.

https://www.instagram.com/p/BjCa4axBN6t/?utm_source=ig_embed

Але з 26-ти учасниць до фіналу потрапили лише двоє – 24-річна Галина та 21-річна Іванна. Галина родом із Львівщини (Самбір), вона закінчила ЛНУ ім. І.Франка та AUIBG (Болгарія). На момент зйомок шоу дівчина не працювала, але має досвід роботи в ЗМІ. Іванна родом із Луцька. Дівчина закінчила КНУКіМ та наразі працює перекладачем польської мови.

Хто ж з них переможе та отримає пропозицію руки і серця від Рождена – дізнаємось вже зовсім скоро, 25 травня під час фінального випуску шоу. А як гадаєте ви – хто з дівчат має більше шансів на перемогу?

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: