Хотів наречену здивувати сексом і… втратив її у шлюбну ніч

Хлопець школу ледве закінчив. Через його вредну поведінку на уроках, хоч і недурний, а мав низькі бали майже з усіх предметів. Бо як учителям допече зі своїми витівками – один за одним «лебеді» з’являються в журналі. Зі своїм атестатом міг тепер поткнутися хіба в бурсу. Так і зробив. Мати молилась, аби подальше навчання в обласному центрі позитивно вплинуло на дитину, та де там. Стало ще гірше. Бо зазнайомився зі старшокурсниками, ті звели з місцевими «крутеликами» – і став син з ними кудись пропадати з пар.

Заради сина продала квартиру

– Ольго Сергіївно, як Степан не схаменеться, будемо його відраховувати, – викликавши на відверту розмову, повідомила куратор. – То вам не школа. Й узагалі, краще його пильнуйте, бо, дивись, ще в щось погане всунеться. Он його друзів так званих уже за наркотики на допити тягають…

Від тих слів матері стало не по собі. Її Стьопка наркоман? Ні-ні, не може цього бути!.. Так, десь поділася її весільна золота каблучка, але то вона сама винна, бо забула, де прикрасу поклала. В шухляді, де гроші лежать, часто кілька сотень не вистачає, але, певно, просто не може пригадати, на що потратила… Чи ні? Ноги вмить стали ватяні. Що-що, а таке про дитину подумати не могла б.

Степан прийшов додому пізно ввечері. Веселий, говіркий – як завжди останнім часом. Давай маму обіймати, засипати гарними словами, що вона найкраща у світі. Слухала-слухала, а потім різко обір­вала Степанову мову:

– Наркоман? Отак матері віддячив?

Син перелякано вирячив очі, а тоді мовчки їх опустив. Не мав що на це мамі відповісти.

***

Життя Ольги з того дня зовсім пішло шкереберть. Вона чітко розуміла, що врятувати єдину дитину від смерті їй буде складно. Бо ніякі розмови, переконання вплинути на Степана не могли. Він покинув навчання й пішов розвантажувати товар на базар. Гарував каторжно, щоб мати за що купити нову дозу. А мати сивіла, рвала через горе, що звалилося на її бідолашну голову, на собі волосся…

– Сину, дитино, схаменися! – благала на колінах.

А він, сердитий, відштовхував її від дверей і знову зникав. Потім повертався зі скляними очима і розповідав, як нарешті йому добре.

Ольга була у відчаї. Єдине, що її турбувало і через що зовсім втратила сон, – це здоров’я Стьопи. Не втрималась і пішла до ворожки, аби та допомогла сина з біди врятувати, до нормального життя повернути.

– Пізно прийшла, дорогенька, – мовила знахарка. – Твій син на порозі нової хати – з чотирьох дощок.

– Не кажіть так! Має бути шанс його врятувати, – Ольга хапала жінку за руки. – Я на все готова…

– Так, від тої біди його вилікувати можна. Але він собі нову зробить, яка й зведе його в могилу. Тож чи варто старатися? – попередила ворожка.

– Варто. Навіть заради місяця нормального життя, – плачучи, мовила Ольга.

– Як знаєш. Тоді дам тобі зілля. Підсиплеш йому ввечері в їжу, щоб не знав. А зранку він сам тебе благатиме завезти лікуватися.

Так і сталось. Ольга не знала, де себе подіти від радісної новини. Обдзвонила всі клініки – державні й приватні – й зупинилася на тій, про яку прочитала найбільше схвальних відгуків в Інтернеті. Що лікування дуже дороге – жінку не лякало. Вона відразу продала квартиру й перебралася зі Степаном у найману кімнатку в «хрущовці».

Збулося пророцтво ворожки

Лікування справді давало ефект – Степан уже півроку не вживав смертельного дурману. Мати раділа. Але синів погляд залишався скляним і холодним. Ольга хотіла пробудити в дитині життя. І допомогла їй у цьому Віра.

Дівчина волонтеркою як психолог прийшла у реабілітаційний центр. Стьопа відразу відчув, що їй сподобався. І в його серці зажевріла жива іскра. Він став посміхатися, краще їсти, почав читати книжки, які потім обговорював з Вірою. А потім наважився й запросив дівчину на побачення. Відтоді розцвітав на очах.

– Красунечко, я не знаю, як тобі дякувати, як вгодити, – приказувала при кожній зустрічі Ольга. – Ти врятувала не одне – два життя. Стьопка трудяга, на житло вам заробить. Заживете, як нормальні люди, мені внучат народите.

– Не знаю, як вам сказати, Ольго Сергіївно, але Стьопа «не чоловік», – сором’яз­ливо промовила Віра.

– Тобто? Він нормальний, тямущий, трудяга. Чим не мужик? – не розуміла мати.

– Не може він… Теє… Не буде у вас, певно, внуків, – опустивши понуро голову, вичавила із себе дівчина. – Але я його й так люблю. Живуть же пари без діток – і ми зможемо. Не знаю, чи сказав вам, а ми минулого тижня подали заяву на одруження. Якраз на його двадцятиріччя будемо розписуватися.

Ольга вже не знала, радіти їй чи плакати. Шкода стало майбутню невістку, яка свідомо прирікала себе на такий шлюб. У голові крутилося, що за рік-два любов пройде і захочеться Вірі мати повноцінного чоловіка, героя в ліжку. І тоді для Стьопки буде великий удар… Та навіть у страшному сні жінці не могло привидітися те, що станеться з її сином значно раніше, ніж тепер боялася.

***

Розписалися молодята скромно, зробили невеличку гостину на п’ятнадцять душ, і Стьопа скомандував, що поїдуть з Вірою у шлюбну ніч у готель.

– Навіщо? Я можу до сусідки піти переночувати, як вам так треба, – запропонувала мати.

– Ти не розумієш – я підготував для коханої сюрприз. Вона точно буде сьогодні щаслива, – радів.

Ольга й не здогадувалася, про що мова, поки зранку не передзвонила невістка й не повідомила, що її сина забрала «швидка». Як виявилося, аби ощасливити наречену, Стьопа напився таблеток для ерекції. Тільки з дозою сильно переборщив. Уся ніч справді пройшла казково, а на ранок наречена прокинулася в… калюжі. Коханий помочився на неї й навіть цього не відчув. Вона глянула під ковдру – а чоловічий орган коханого був увесь чорний, Стьопа його не відчував.

Нареченого відразу прооперували. Та як чоловік він став ще більш неповноцінний. Віра, побачивши, що лишилося в штанах у благовірного, таки подала на розлучення. Він від перенесеного стресу помішався і в психлікарні наклав на себе руки. Тільки на похороні сина Оля згадала слова ворожки про близьку смерть дитини. Але й тепер була впевнена: навіть ті кілька місяців повного життя для Стьопи були варті всіх її митарств і страждань.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: