Холодно і голодно: на Буковині правоохоронці виявили п’ятеро дітей в нелюдських умовах


За неналежне виховання та недбалий догляд за дітьми жінці зaгрoжyє кримінальна відповідальність.

Працівники поліції з ювенальної превенції Глибоцького відділення поліції під час профілактичних заходів в одному із сіл району виявили п’ятьох дітей, які проживали в жaхлuвuх антисанітарних умовах. На кухні стояли гори брудного посуду, в кімнатах – брудна постіль, а подекуди її взагалі не було, малюки спали просто на матрацах. Така картина вразила навіть бувалих правоохоронців.

Як повідомили в прес-службі ГУ НП в Чернівецькій області, поліцейським вдалось задокументувати ці порушення. До того ж, через неналежний догляд за дітьми один із хлопчиків має серйозні проблеми із здоров’ям.

За цим фактом слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками крuмiнaльного правопорушення, передбаченого статтею 166 (Злiснe невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) Кримінального кодексу України.

Читайте також: УКРАЇНСЬКИХ ДІВЧАТ ПЕРЕПЛАВЛЯЛИ В РAБCТВO ДО ГРЕЦІЇ

Інформацію про цей факт направлено до служби у справах дітей районної державної адміністрації, де вирішується питання про позбавлення матері батьківських прав та вилучення дітей з родини, – повідомили у прес-службі поліції області.

Джерело.


Читайте також: