“Хочу, щоб про це кричали”: бадмінтоніст-олімпієць ущент розніс умови реабілітації в УкраїніАртем Почтарьов поскаржився на низький рівень реабілітації спортсменів і сподівається, що його почують.

Пише - джерело.

Український бадмінтоніст Артем Почтарьов після вильоту з Олімпіади-2020 звинуватив у своїй невдачі погані умови для реабілітації спортсменів в нашій країні.

Дивіться також: Календар Олімпіади-2020: коли змагаються українці

“Причину відкрито говорю: у нас реабілітація на мінусі. Тобто людина тренується, переносить неймовірні навантаження, а реабілітація – нуль. Дякую всім, якісь вітаміни, але реабілітація – нуль. Немає жодного підходу. Хочу, щоб про це кричали вголос. Реабілатація – навіть не знаю, як сказати: у нас виходить поїхати закордон, якось поспарингувати, але ж реабілітуватися ми там не будемо.

Ми не заробляємо, багато спортсменів взагалі не можуть жити на цю зарплатню, не кажучи вже про операцію, яку ми зробили. Добре, що є якісь люди, що підтримують, спонсори, що підтримують та допомагають. Але системи немає: людина тренується, але що робити далі, коли травмується – нічого не можна зробити”, – заявив Почтарьов в інтерв’ю Суспільне Спорт.

Артем наголосив, що хоче, аби на цю проблему звернули увагу .

“Зрозуміло, потрібно до себе адекватно відноситися і давати самооцінку своїм результатам. Розумію, що я не був претендентом на медаль, але показати гідну гру я міг при належній реабілітації. Що казати вже про перших осіб у легкій атлетиці, які поїхали за медаллю. Навіть вони не могли собі забезпечити гідну реабілітацію, що вже казати за інших.

Це питання залишатиметься актуальним упродовж наступних років. Дуже хочу, щоб на це звернули увагу, це сильно дається взнаки. Гадаю, я такий не один і у мене далеко не найгірша ситуація. Я хоча б тут присутній та подивився на все це”, – сказав бадмінтоніст.

Почтарьов зазначив, що йому соромно за свій виступ на Олімпіаді в Токіо. Він програв обидва матчі групової стадії з розгромним рахунком, тому знову виступати з травмою і ганьбитися не бажає.

“Соромно так виходити на Олімпійських іграх, що усі дивляться. Так склалося. Щасливий від того, що вже на Олімпійських іграх: було пророблено неймовірний 5-річний шлях і усіх моїх тренерів, і рідних та близьких, які підтримували. Адже доходило до піку: травми, травми, травми, а потім – питання, чи можу я взагалі відбиратися далі. Але я пообіцяв, що зможу, що Україна буде представлена в моєму розряді і що зможу зробити це двічі. Довів та відібрався.

Швидше за все, це мої останні Олімпійські ігри. Тому що з такою реабілітацією я не зможу фізично виходити. А грати так, як зараз та ганьбитися – ні. У нас є молоді – вперед, хай доводять, що вони кращі, хай відбираються. Хай завойовують не лише ліцензії, але й місця гідні. А Олімпіада в Парижі – не знаю, думаю, що ні. Можливо, я певний період відпочину і захочу, але поки планів таких не будував”, – підсумував Артем.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: