Хлопчина завжди давав безпритульному дрібні гроші. Одного разу він побачив його в ресторані, в дорогому костюмі

16-річний хлопчина проходив стажування влітку в фірмі, в центрі Нью-Йорка. Щоднявін йшов крізь натовп людей, щоб пообідати в недорогому ресторанчику навпроти вуличних торговців. Цей район славився тим, що дав притулок на своїх вулицях тисячам безпритульних людей. Серед них був Іван, якого юнак чомусь відразу помітив.

Хлопець розплачувався готівкою, купуючи бурітто або хот дог – так що у нього завжди були копійки в кишені, які він, не соромлячись, давав Івану. Щодня. Не те щоб юнак був вкрай добрий. Просто йому було не шкода, а Іван брав гроші з вдячністю.

Одного разу він не встигав в банк, щоб зняти готівку, а в ресторанчику не приймали карти. Юнак стояв розчарований: здається, хтось сьогодні залишиться без обіду. Але тут продавець сказав йому: «Послухай, я бачив, що ти щодня робиш для Івана. Я просто пригощу тебе, ти це заслужив».

П’ять років по тому цей юнак повернувся в місто, де починав свою кар’єру. Він вирішив пообідати в тій самій закусочній, де він часто бував в свої молоді роки. Раптом голос за спиною відірвав його від трапези. «Вибачте, ви пам’ятаєте мене?» – запитав охайно одягнений чоловік в діловому костюмі.

Хлопець оглянув його з ніг до голови, як несподівано вигукнув: «Іване! Невже це ти?» Він дізнався, що за п’ять років, безпритульному вдалося отримати роботу, яка дозволила йому пройти лікування, поправивши своє психічне здоров’я. Іван від щирого серця подякував хлопця, повідомивши, що той завжди викликав у нього надію на краще майбутнє. Хоч Іван ніколи не знав імені того хлопця, це і не було таким важливим. Досить і тієї дрібниці, щоб повернути людині віру в життя.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: