Хабарник дня: в Ужгороді акушер-гінеколог вимагав $500 за пологи : світить до 12 років в’язниціЙого затримали на гарячому під час передачі хабара, інформують в закарпатській прокуратурі.

– Вказані кошти, лікар вимагав від вагітної закарпатки та її чоловіка за госпіталізацію, надання медичної допомоги при пологах та видачу виписки після пологів. При цьому, лікар забрав від чоловіка паспорт громадянина України, який пообіцяв віддати з іншими документами після повного «розрахунку», – інформують в прокуратурі, додавши, що затримали акушера в його службовому кабінеті при передачі хабара.

– Наразі, вирішується питання про затримання фігуранта в порядку ст. 208 КПК України та оголошення йому про підозри. Крім того, перевіряються інші факти вчинення ним аналогічних злочинів, – додають у відомстві.– Першочергова кваліфікація даного кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 368 КК України – вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Згідно з санкцією статті, за якою порушена дана справа, підозрюваний може опинитися за гратами на 12 років та втратити усе майно, яке буде конфісковано.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: