Громадянина України намагалися вбити в польському хостеліЗамах на вбивство 31-річного українця стався в населеному пункті Віслинка в ґміні Прущ Гданський (Поморське воєводство).
Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на radiogdansk.pl, під час суперечки двох чоловіків у хостелі один із них взяв ніж і тричі вдарив ним свого опонента.

Пише - джерело.

Потерпілим виявився громадянин України. Його у важкому стані й без свідомості доставили до лікарні Гданська. Зловмисник втік з місця, однак за деякий час його затримали в Гданську. Чоловік, а це 57-річний громадянин Грузії, намагався виїхати з міста.

Затриманому пред’явили звинувачення в замаху на вбивство. За це загрожує довічне ув’язнення. Поки що за рішенням суду його арештували на 3 місяці. Потерпілого українця слідчі поки не можуть опитати, бо не отримали на це дозвіл від лікарів.

Це вже другий подібний інцидент у Віслинці за два місяці. В середині грудня в хостелі 54-річний чоловік завдав ножові поранення 24-річному чоловіку. Життя останнього врятували лікарі Університетського клінічного центру в Гданську.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: