“Гомофобії у вільній країні місця немає”: Ірина Федишин потрапила у новий скандалВідома українська співачка Ірина Федишин після скандалу з балами для представника Польщі на конкурсі “Євробаченні-2022” втрапила у новий. Федишин у одному з інтерв’ю зазначила, що не дуже добре ставиться до представників ЛГБТ, адже вважає це великим гріхом.

Пише - джерело.

Багато кого ці висловлювання зачепили, пише ТСН.ua.
Зокрема, українські знаменитості почали засуджувати співачку через її гомофобію.

Співачка Анастасія Приходько здивувалася, адже не розуміє, як учасників міжнародного пісенного конкурсу, серед яких є багато представників ЛГБТ, могла оцінювати людина, яка негативно до них ставиться. Також Приходько зазначила, що своєю позицією Федишин руйнує свою кар’єру.

“А ось в чому “Ізюм”. Через геїв все! І на конкурсі вона бачила їх багато. Ніколи я не бачила, щоб людина себе власноруч так швидко закопувала… Це що, натяк на поляків? А якщо й так, ти тоді кажеш то не політичний конкурс, треба голосувати за мистецтво, а тепер за геїв не голосую”, – обурилася Приходько.

Співак Меловін, який минулого року зізнався, що він бісексуал, теж не сподобалася позиція Ірини Федишин. Меловін зазначив, що гомофобії не місце у вільній країні.
“Трохи гомофобії та “руйнування”. Гомофобії у вільній та демократичній країні місця немає. Ми не в Московії, пані Ірино Федишин”, – звернувся до співачки Мел.

Травесті-діва Монро взагалі не довподоби те, що Федишин була серед національного журі на “Євробаченні”. Монро зазначила, що Федишин не варто вмішуватися в те, на чому вона не розуміється.
“Мій мозок палає: виявляється співачка Ірина Федишин – гомофобка, вважає ЛГБТ грішниками, які себе руйнують, і її запрошують в журі найбільш егегейскького конкурсу в Європі. Сиди у своєму маленькому храмі, співай для духовних вірян та не лізь в ту гейропу. Ні, треба ж всратися”, – додала Монро.

Зазначимо, Ірина Федишин не приховує, що не дуже добре ставиться до ЛГБТ-спільноти, бо вважає це великим гріхом. Ба більше, їй було складно оцінювати учасників “Євробачення-2022”, адже на конкурсі присутньо багато представників ЛГБТ-спільноти.


Залишити коментар:


Останні новини: