Гайтана зізналася хто залишається з її янголятком, коли вони з чоловіком на гастроляхСпівачка Гайтана розповіла про своє 5-місячне янголятко – доньку Сапфір-Ніколь і коханого чоловіка Олександра.

- джерело.

Артистка запросила журналістів «Зіркового шляху» на каналі «Україна» до себе додому і показала, як робить зарядку з маленькою Сапфір-Ніколь. За словами Гайтани, її дочка вже з дитинства росте артистичною дівчинкою: «Вона буквально в перший місяць почала щось таке інтонувати. Не знаю, чи буде вона співачкою, артисткою або зіркою на сцені, але точно буде розбиратися в музиці і вміти створювати її ».

Гайтана також розповіла, що в захваті від свого чоловіка – саунд-продюсера Олександра, який допомагає їй абсолютно в усьому. «Мій чоловік молодець. Він може навчити багато чому: як обходитися з дитиною, як його розважати. Він багато чому мене вчив і вчить досі », – додала вона.

Так, співачка свідомо відмовилася від допомоги няньок: коли вона з коханим на гастролях, то з донькою залишається бабуся. А вже навесні наступного року знайомитися з онукою прилетить тато Гайтани – Клавер Ессамі, який, як відомо, живе в Конго.


Читайте також:


Залишити коментар: