Франківщина досі серед лідерів за поширенням штаму “Дельта”Станом на 31 серпня в Україні виявили 855 підтверджених випадків коронавірусного захворювання, спричиненого більш заразним штамом “Дельта”.

- джерело.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я у відповідь на запит радіо “Свобода”, пише “Галицький кореспондент“.

У МОЗ зазначили, що найбільше випадків штаму “дельта” офіційно зафіксували в п’яти областях: Чернівецькій (68), Одеській (61), Рівненській (60), Івано-Франківській (58) і Тернопільській (52).

“У Волинській, Київській і Донецькій областях – по 47 випадків. У Харківській – 45, трохи менше у Вінницькій та Луганській областях – по 43, у Житомирській та Хмельницькій областях – по 39. При цьому у Закарпатській області виявили 37 випадків, на шість випадків менше у Полтавській. У Чернігівській – 25 і у Львівській області (24). Майже однакова кількість випадків – у місті Києві (21), Черкаській (20) та Кіровоградській (18) областях”, – розповіли в міністерстві.

У МОЗ додали, що найменшу кількість випадків “дельта”-штаму зафіксували в Запорізькій (11) Сумській (10), Миколаївській (4), Дніпропетровській (3) і Херсонській (2) областях.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: