“Дитя було синє”: на Волині несподівано померло немовля. Ще встигли похрестити


На Волині раптово померло немовля, якому не виповнилося й місяця. Медики діагностували у дитини вроджену ваду кишківника, однак батьків про це не сповістили. Тож ті звинувачують у трагедії саме лікарів.

Водночас з’ясувалося, що вони напередодні трагедії дали дитині коров’яче молоко.

У 28-річної Надії це була вже шоста вагітність. У місцевому пологовому будинку запевняють, що малюк народився абсолютно здоровим.

“Жодних проблем на час виписки в дитини не було”, – запевнила головна лікарка пологового відділення Ковельського МТМО Світлана Гаврилюк.

У перші тижні у хлопчика часто болів животик. Лікарі заспокоювали, мовляв, нічого поганого – у немовлят таке трапляється. Батьки ж звернулися по допомогу через декілька тижнів, коли йому стало дуже погано.

“Воно було у важкому стані. Дитя було синє, мляве абсолютно”, – переконує медик швидкої Тамара Білецька.

У райлікарні упродовж майже восьми годин боролися за життя малюка. На допомогу викликали навіть фахівців із Луцька, однак врятувати маленького Данила не вдалося.

Данило помер наступного дня після свого хрещення. І в його раптовій смерті батьки звинувачують саме медиків. Переконані: якби у пологовому вчасно розпізнали вроджену хворобу і попередили їх про особливості харчування, то трагедії б не трапилося.

“Вони виписували. Сказали, що дитина здорова”, – запевняє батько померлого хлопчика.

Водночас до правоохоронців вони поки не зверталися, і ще не визначилися, чи вимагатимуть розслідування.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: