«Дівчинка помирала повільно»: вітчим жорстоко розправився з дитиноюДовічне ув’язнення за вбивство маленької дівчинки! Суд визнав, що шестирічна Леоні були побита до смерті вітчимом, 28-річним Даніелем Х. Чоловіка визнали винним за всіма пунктами звинувачення.

За три дні до першої річниці смерті Леоні суд визнав 28-річного чоловіка винним у вбивстві маленької дівчинки.

- джерело.

Після винесення вироку, всі присутні в залі суду, почали аплодувати. Леоні вмирала одна в холодній кімнаті В своїх міркуваннях суддя Йохен Унтерленер підкреслив мучеництво, яке пережила дівчинка:

«Леоні померла не від хвороби, і не від нещасного випадку, а від наслідків цілеспрямованого, масового, грубого і багаторазового насильства».

«Дівчинка вмирала одна в холодній кімнаті. Поки Леоні боролася за своє життя, її мучитель курив на кухні – заявив суддя. – Не дивлячись на те, що обвинувачений не визнав своєї провини, вона була доведена на сто відсотків ».

12 січня 2019 року Леоні (6 років) знайшли мертвою в своєму ліжку «Як повідомляє www.germania.one. маленьку дівчинку не можна було врятувати – серйозні травми голови, переломи кісток, внутрішня кровотеча.

За словами вітчима, дитина впала зі сходів, але лікарі одразу спростували цю версію. «Дівчинка помирала повільно, – каже лікар, Брітта Бокхолдт.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: