Дівчина втомилася чекати весілля і подала на хлопця в суд – вони зустрічалися 8 роківУзаконити стосунки таким радикальним способом у неї теж не вийшло

8 років стосунків і спільна дитина не стали для 28-річного Герберта Салалікі з Замбії приводом для весілля з Гертрудою Нгома. Не дочекавшись пропозиції руки і серця, жінка поскаржилася на коханого в суд, і тепер про їхню історію говорить весь світ.

Новинний сайт Tuko повідомив, що Гертруду розлютила не тільки відсутність рішучих жестів з боку Салалікі, але і його онлайн-спілкування з іншою жінкою. “Він ніколи не був серйозним, тому я привела його в суд. Я заслуговую знати, чи варто розраховувати на спільне майбутнє”, – сказала Нгома в суді.

Чоловік з претензіями своєї давньої подруги не погодився. За його словами, фінансове становище поки не дозволяє йому зіграти весілля, а сама Гертруда живе з батьками і не приділяє йому достатньо уваги в їхніх стосунках.

Вислухавши аргументи сторін, суддя розвів руками: оскільки Нгома і Салалікі офіційно не одружені, влада ніяк не може вплинути на їхній сімейний стан. Тим часом в статті Tuko історію жінки порівняли з іншою шлюбної драмою. У мережі стало популярним зізнання дівчини, яка відмовилася зустрічатися з молодими чоловіками, тому що їм потрібно “ціла вічність”, щоб зробити пропозицію.

“Я втомилася від цих ігор. Чоловіки зустрічаються з вами рік, два, п’ять, вісім років, і коли ви питаєте їх, коли весілля, у них завжди є відмовка. Вони стверджують, що ще не влаштувалися і не визначилися. Ви взагалі колись будете готові?” – сказала вона.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: