Діточок, вбитих нелюдом у Тячеві, поховали. Їхня мати жива і вагітна від вбивціІсторія з убивством діточок 30-річним мешканцем Буштина має продовження. Подію і далі активно обговорюють у соцмережах.

Люди пишуть, що жінка в лікарні, досі у важкому стані і вагітна від вбивці. Також наголошують, що чоловік завжди був дивним. Пишуть, що час від часу він їздив на заробітки.

А от за словами брата потерпілої жінки Євгена Кірпічнікова, судово-медична експертиза показала, що дітей дійсно били чи то стільцем чи то об стіну.

Також чоловік у соцмережі написав, що того дня його сестра з Василем і дітьми поїхали відпочивати в ресторанний комплекс “Оксана”, що у Тячеві. Разом і пішли в сауну… де й траплося нещастя.

Адміністратор почула гуркіт і вирішила перевірити, що трапилося, але Василь Цех, привідкривши двері, попросив не турбувати. Жінка побачила безлад, поламані стільці і викликала поліцію. Василь почав втікати, але його зловили.

Потерпіла з Кам’янця-Подільського. Їй 35 років. Її 9-річна донька була від італійця, який кинув жінку в Італії, а хлопчик від іншого чоловіка, який зараз живе у Тячеві.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: