Десятки ударів ножицями: мати жорстоко вбила немовляУ неї вже є двоє дітей.

- джерело.

При попередньому огляді тіла немовляти, якого мешканка Миколаєва народила, вбила і викинула в контейнер для побутового сміття, судмедексперт нарахував 21 колото-різану рану.

Крім того у поліції повідомили, що в Миколаєві 30-річна жінка приховувала вагітність і вбила свою новонароджену дитину. Його знайшли в контейнері для побутового сміття по вулиці Крилова з ознаками насильницької смерті.У головному управлінні Національної поліції в Миколаївській області журналістам повідомили, що остаточним результатом судово-медичної експертизи вони не мають. І що для отримання будь-якої інформації з цього приводу необхідно направити їм письмовий запит.

У той же час перший заступник голови Нацполіціі України В’ячеслав Аброськін на своїй сторінці в Facebook написав, що на тілі дитини було виявлено понад 20 проникаючих поранень, які були нанесені ножицями. У цей час двоє її дітей перебували в сусідній кімнаті.

Повідомляється, що за даним фактом почали кримінальне провадження за пунктом 2 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України ( “Умисне вбивство”). Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін від 10 до 15 років або довічне ув’язнення.

Вбивство немоляти.


Читайте також:


Залишити коментар: