Чим швидше Путін погодиться зустрітися з Зеленським, тим більше шансів закінчити війну, – КулебаЧим скоріше Володимир Путін погодиться на зустріч із Володимиром Зеленським, тим більше шансів закінчити війну. Дмитро Кулеба заявив, що готовий переступити через огиду й також зустрітись із Сергієм Лавровим.

Пише - джерело.

Відповідну інформацію очільник українського МЗС розповів під час інтерв’ю американському виданню. Також він пояснив ймовірність таких зустрічей.

Кулеба прокоментував перемовини Зеленського та Путіна
Дмитро Кулеба пояснив, що не вважає, що Росія готова знайти “рішення за столом переговорів”. Однак додав: “Та якщо я побачу, що вони змінюють своє ставлення і готові серйозно шукати взаємоприйнятні рішення, я переступлю через свою огиду, сяду з ним (главою МЗС Росії Сергієм Лавровим – 24 канал) і поговорю”.

Чим швидше президент Путін погодиться зустрітися з президентом Зеленським, тим більше шансів наблизити момент закінчення війни,
– пояснив Дмитро Кулеба.

Міністр закордонних справ України пояснив, що вважає, що будь-що нижче, ніж переговори між Зеленським і Путіним, не принесе жодного рішення.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: