Чотири чоловіки затягували дитину, яка кричить і плаче, до машини: хрещена розповіла подробиці викрадення малюка під КиєвомЖінка переконана, що перебування дитини з батьком є небезпечним.

- джерело.

Поліція Київської області розшукує хлопчика, якого забрав батько і зник.

Подробиці викрадення дитини у матері повідомила хрещена малюка у Facebook.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Жінка розповіла, що чотири чоловіки затягували дитину, яка кричить і плаче до машини.

“Вчора (у неділю, 12 вересня) Євгеній К. організував викрадення дитини у матері з подвір’я її будинку. Цей хлопчик є моїм похресником, тому дуже прошу, якщо у когось є інформація про місцеперебування дитини і батька повідомити про це сім‘ю Юлії (матері малюка – ред.) та правоохоронні органи”, – написала хрещена малюка Діми.

Жінка переконана, що перебування дитини з батьком є небезпечним.

“…Психічно здорова людина не вчинила би такого зі своїм сином, чотири дорослих чоловіки затягували дитину, яка кричить і плаче до машини – це абсолютно нездорова ситуація”, – підсумувала вона.

Нагадаємо, жителька села Богданівка Броварського району заявила про те, що її колишній чоловік забрав сина і зник на автомобілі Subaru Forester у невідомому напрямку.

Варто зазначити, що, згідно з рішенням виконавчого комітету Великодимерської селищної ради, батькові дозволено відвідувати дитину лише у присутності матері.

 

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: