Через коронакризу мільйону українців роздадуть по 8 тисяч гривень: у Мінцифри оприлюднили “список обраних”Роботодавець повинен мати одну з 6-ти категорій КВЕД. 

- джерело.

Понад мільйон українців, які зупинили роботу на час карантину, отримають по вісім тисяч гривень фінансової допомоги на порталі та в мобільному застосунку “Дія”.

Про це у середу, 25 листопада, повідомив віцепрем’єр-міністр України, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що допомогу отримають працівники або ФОП, якщо її роботодавець має одну з 6-ти категорій КВЕД (Класифікація видів економічної діяльності. – Ред.):

47 — Роздрібна торгівля (крім торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами);
55 — Тимчасове розміщування;
56 — Діяльність із забезпечення стравами та напоями;
59.14 — Демонстрація кінофільмів;
90 — Діяльність у сфері творчості, мистецтва та розваг;
93 — Діяльність у сфері спорту, організування відпочинку та розваг.
“Одна з 6 категорій КВЕД має бути заявлена першою у реєстраційних відомостях на 31.10.2020, – уточнив Федоров. – Загальний обсяг за цим напрямком становитиме 10 млрд гривень”.

Фінансова допомога надаватиметься одноразово. “Програма підтримки за ініціативи президента України прийнята сьогодні урядом та спрямована на розгляд до Верховної Ради”, – додав віцепрем’єр.

Нагадаємо, в Україні фізичні особи ‒ підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування й належать до першої та другої групи платників єдиного податку, знову отримуватимуть допомогу на дітей. Рішення щодо відновлення виплат ухвалив Кабінет міністрів на засіданні у середу, 25 листопада.

Як повідомлялося, міністр культури Олександр Ткаченко пропонує запланувати двотижневий жорсткий карантин під час новорічних і різдвяних свят, а також відмовитись від масових заходів. Водночас уряд має допомогти всім, хто фінансово потерпає в умовах безробіття.

Говорять про посилення обмежень на свята і в Офісі президента. Радник керівника ОП Тимофій Милованов вважає, що різдвяні свята – гарна нагода посилити карантинні обмеження в Україні.

Читайте також:Останні новини: