Чехія продовжила карантинКабінет міністрів Чехії на засіданні в четвер продовжив карантинні обмеження, внісши до нього певні корективи.

Про деталі на пресконференції розповів міністр охорони здоров’я Ян Блатни, передає Укрінформ.

Інформує - джерело.

«Ми не в змозі дозволити собі серйозні зміни…. Уряд погодився послабити деякі заходи. Це стосується, зокрема, пом’якшення обмежень на дозвілля», – сказав міністр.

Зокрема, людям дозволили займатися спортом та гуляти на природі на всій території округу (наразі це обмежено територією населеного пункту). Займатися спортом можна буде без маски, якщо відстань між людьми становить не менше 2 метрів.

При цьому залишається заборона залишати територію округу без дуже поважної причини. Таке обмеження, введене 1 березня, дає своє результати, зауважив Блатни. Однак в лікарнях ситуація все ще «є дуже критичною», тож міністр сподівається, що вона почне покращуватися після 20 березня.

Питання про серйозніші пом’якшення (відкриття перукарень або ринків) на порядку поки не стоїть.

Блатни поінформував, що в понеділок уряд звернеться до парламенту з проханням продовжити надзвичайний стан до Великодня включно, «щоб не повторився сценарій, як на Різдво».

Нинішні обмеження були введені 1 березня і мали закінчитися 21 березня.

Напередодні у республіці було підтверджене 11 928 нових випадків інфікування, на 2600 менше, ніж попереднього тижня. У лікарнях перебувають 8 910 людей, з них майже 2 тисячі у важкому стані, вільні близько 11% ліжок.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: