Чатує біля школи: у Києві б’ють на сполох через покидька, який переслідує дітейЖінка показала підозрілого чоловіка в мережі

- джерело.

У столиці дітей налякав чоловік, який підстерігав школярів та переслідував їх.

Про інцидент, який стався в Солом’янському районі розповіла киянка Марина Згарда на сторінці в Facebook “Дітки Відрадний”.

За словами жінки, дивного чоловіка помітили мами, які прийшли до школи за дітьми. Він здався їм дуже підозрілим. І не було схоже, що цей тип чийсь батько та також чекає на свою дитину.

“Бережіть дітей! Чорна Subaru і чоловік, який переслідував хлопчика 3-4 класу, біля вул. Ніжинській, 7, 15-16 годин”, – написала Марина.

Вона оприлюднила розповідь жінки-очевидця інциденту.

“Я і кілька мам з нашого класу, як завжди, забрали своїх дітей після уроків і гуляли на вулиці. Через деякий час я помітила молодого чоловіка, який спостерігає за дітьми… на тата він не схожий!” – зазначила очевидець. “Побачивши хлопчика, який йде без батьків, він підійшов до нього і став йти поруч, ставлячи запитання!” – розповіла жінка.

“Я і ще одна мама (Людмила) пішли за ними… Коли я почала знімати на телефон, цей чоловік почав озиратися! А збоку стоянки завелася машина чорного кольору, стара “Субару”, в якій сиділо два головоріза з відкритими вікнами, і поїхала за ним! Знімаючи на телефон, ми їх злякали!” – розповіла жінка.

За її словами, невідомий ставив хлопчикові кілька підозрілих питань.

“Підбігши до хлопчика, я почала розпитувати, чи він знає цього чоловіка, і про що він говорив з ним! У мене пішли мурашки по тілу, коли хлопчик сказав, що він цього м*** не знає, а запитував він у нього: в якому він класі, скільки уроків, де живе, скільки років!” – зазначила очевидець. “Хлопчика провели додому. Закликаю всіх батьків, будьте пильні”, – відзначила жінка. “Картинка з трьома особами – нібито орієнтування з садка №490. Адміністрація школи попереджена.

До дільничного звернулися, відео і фото передали, зі слів мами в Viber”, – розповіла Згарда.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: