Буде війна: радник Путіна приголомшив заявою, “Зеленський помиляється”


Стало відомо, як і коли Україна зможе повернути окуповані Крим і Донбас

Про це в інтерв’ю журналістам розповів аналітик і колишній радник Володимира Путіна Андрій Ілларіонов, передає Голос Америки

За його словами, для повернення окупованих територій Україні слід переглянути внутрішню і зовнішню політику, обзавестися сильними союзниками і зміцнити армію.

На даний момент, як стверджує Андрій Ілларіонов, замість цього комплексу заходів обговорюються малореальні способи принесення миру на Донбас, а тому вирішення проблеми затягується.

Він також підкреслив, що глава держави Володимир Зеленський не розуміє, як мислить Володимир Путін, і це проблема, якщо враховувати можливість зустрічі двох президентів.

«Я не можу пригадати жодного історичного прикладу, коли зустріч за столом з агресором призвела б до повернення втрачених територій», — прокоментував Ілларіонов можливу зустріч Зеленського з Путіним.

Читайте також:  Жахлива знахідка : У Білій Церкві горе-мати викинула немовля з вікна квартири

Колишній радник Володимира Путіна не сумнівається, що Україні для повернення окупованих Росією територій потрібно не один рік.

«Щоб Україна повернула території, які у неї були взяті силою, їй потрібні стратегічне терпіння, набагато більш сильна економіка, набагато більш сильні збройні сили, більш ефективний уряд, великі і важливі військові союзники… Якщо він (Зеленський) вважає, що, прийнявши Мінські угоди, він отримає світ, він помиляється — миру для України не буде. Буде війна і набагато більш небезпечна війна, ніж сьогодні», — підсумував він у спілкуванні з журналістами.

Джерело.


Читайте також: