“Брюнет, який жваво бореться за життя”: як почувається дивом врятоване зі смітника в Івано-Франківську маляЖиття хлопчика буквально висіло на волосині – кажуть медики.

Пише - джерело.

В Івано-Франківську на смітнику випадкові перехожі знайшли новонародженого хлопчика. Усю ніч за його життя боролися лікарі. Адже немовля було переохолоджене і в дуже тяжкому стані. А від пологів, як з’ясувалося, минуло якихось дві години. Тепер лікарі закликають матір повернутися.

Про дивом урятованого малюка 29 травня йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Завважки в 2600. Із переохолодженням, критично низькою температурою 34,2 – немовля потрапило до лікарні. Життя хлопчика буквально висіло на волосині – кажуть медики.

“За цієї температури починаються незворотні процеси в організмі новонародженого. Оскільки новонароджений ще не адаптований до зовнішнього середовища” ,- пояснює дитяча анестезіологиня відділення обласної дитячої лікарні Антоніна Карабінович.

Немовля знайшла на смітнику в одному зі спальних районів Івано-Франківська молода пара. Викидали непотріб – як раптом почули дитячий плач, що лунав із переповненого бака. Налякані, покликали на допомогу чоловіка, що сидів у машині неподалік.

“Чорний пакет. Хлопець дістав його. Каже: відкрий, бо в мене руки трясуться. Я відкрив – дитина плаче”, – пригадує події рятівник Богдан Нагорняк.

Молоді люди не розгубилися та викликали швидку й поліцію. Крихітці було якихось години дві з моменту народження – кажуть лікарі.

За словами лікарів, пуповина була з рваними краями, не клемована – тобто не перевязана і дещо кровоточила.

“Можливо, це була відірвана пуповина, а можливо і перекушена”, – зазначає анестезіологиня.

Тим часом поліція розпочала пошуки матері. Поки що – марно.

“Можливо, матір, яка залишила дитину, і не проживає у тому будинку неподалік. Але ми опитуємо, чи були вагітні жінки, чи хтось може щось бачив. Але також розраховуємо, що матір і сама з’явиться до поліції”, – сподівається речниця ГУ НП в Івано-Франківській області Христина Максимчак.

Малеча врятувалася дивом – каже Богдан. Бо за лічені хвилини до сміттєвих баків, де лежало хлоп’я, приїхав сміттєвоз. Прибираючи, комунальники навряд чи б звернули увагу на цей пакет.

Нині відігрітий малюк уже здоровий – кажуть лікарі. Має ідеальну температуру 36,6. Почав потроху їсти. Хоча медики не припиняють його обстежувати. Сподіваються, матір викинула свою дитину в стані післяпологового стресу, тож невдовзі оговтається і таки захоче забрати сина.

“Малюк – симпатичний, гарний хлопчик. Брюнет, який жваво бореться за життя”, – розповідає про знайду лікарка.

У поліції ж більше розраховують на свідків, які допоможуть знайти матір та притягнути її до відповідальності.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: