Бояться “чіпування” та Білла Гейтса: чверть американців не хочуть вакцинуватися від COVID-19


44% Республіканців вірять в конспірологічну теорію про зловісні плани Білла Гейтса з чіпування людей.

На сьогодні лише половина американців (50%) кажуть, що мають намір вакцинуватися від коронавірусу у разі появи вакцини. Майже чверть (23%) не мають наміру вакцинуватися. Ще 27% – поки не визначилися з відповіддю.

Про це свідчать результати соцопитування New Yahoo News/YouGov, проведеного протягом 20-21 травня.

Згідно з дослідженням, 44% Республіканців вірять в конспірологічну теорію про те, що мільярдер Білл Гейтс планує використати можливість масової вакцинації від COVID-19 для імплантації мільйонам людей мікрочіпів та відстеження їх переміщень. Лише 26% Республіканців здатні розпізнати у цій теорії фейк. Водночас, в “теорію чіпування” вірять 19% Демократів.

Зазначається, що опитування демонструє гігантську прірву у сприйнятті проблеми коронавірусу між лівими і правими. При цьому в суспільстві зростає небезпечна тенденція щодо ігнорування базових фактів про епідемію та поширення дезінформації.

Стверджується, що до дезінформації більш вразливі прихильники правих поглядів (наприклад, аудиторія каналу Fox News та виборці Дональда Трампа), хоча чимало лібералів також вірять в деякі фейкові теорії.

news.yahoo.com

Джерело.

Читайте також:Останні новини: