Біля драмтеатру в Івано-Франківську приземлився гелікоптерУ Франківську активно готуються до мистецького фестивалю Porto Franko, який має відбутися з 13 по 17 червня. Тому відсьогодні біля драмтеатру можна побачити великий гелікоптер. Адже, нагадаємо, що темою цьогорічного фестивалю є повітряний порт, повідомляє кореспондент PRESS-ЦЕНТР із посиланням на Бріз.

За словами організаторів – Ростислава Держипільського (директора-художнього керівника Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Івана Франка), а також композиторів Іллі Разумейка та Романа Григоріва, цьогорічний фестиваль буде пов’язаний з повітрям. Шоу-відкриття відбудеться в історичному центрі міста 13 червня і матиме назву «take-off».

-Це буде одне із найбільш футуристичних шоу, – заявив Григорів. – У дійстві поєднають аеродинамічну інсталяцію, електронну музику, сучасну поезію, світлове шоу, звучання авіаційних моторів, трембіт, голоси диспетчерів аеропортів та екзотичні співи.

Також організатори обіцяють балет з роботами, багато перфомансів та науково-мистецькі інсталяції. Фестиваль включатиме в себе лекторії, майстер-класи, семінари за участі реальних пілотів, концерти альтернативної та електронної музики тощо.

Місцями проведення фестивалю стануть міська ратуша, Палац Потоцьких, Франківський драмтеатр, Міжнародний аеропорт Івано-Франківськ, залізничний вокзал, завод «Промприлад».

Джерело.

Читайте також:Останні новини: