Більше двох місяців боровся за життя: Помер молодий українець якого побили через зауваження (ФОТО)Помер молодий українець якого побили через зауваження.

- джерело.

Подія сталася ще два місяці тому, 10 червня у Мукачеві.

Про інцидент повідомила Magdalena Dolynka у соцмережі фейсбук.

Редакція “Першого кабельного” дізналася подробиці від сестри загиблого.

“Цей (один з нападників – ред.) чоловік постійно гасав на території автомийки, де працював мій брат. Він його зупинив і зробив зауваження, щоб більше тут не їздив, після чого той поїхав. Однак через годину повернувся не сам. Обоє зайшли в кабінет до брата і побили його завдаючи удари по голові”, – розповідає жінка.

Потерпілий повідомив поліцію про побиття. Слідчі за цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.125 Кримінального кодексу України. Заявнику надала направлення для проходження судово-медичної експертизи, за висновками якої експерт підтвердив, що потерпілий отримав саме легкі тілесні ушкодження, – інформують у поліції.

Жінка розповідає, що після побиття брат лежав у лікарні. Страждав від сильного головного болю. Тиждень тому він втратив свідомість. За його життя боролися лікарі. Чоловіка під’єднали до апарату ШВЛ, але врятувати не вдалося. Сьогодні чоловік помер.

За словами Ганни Дан, наразі відкрите кримінальне провадження за ст. 115 КК України, в ході слідства буде призначена додаткова експертиза для встановлення причинно-наслідківого зв’язку між побиттям потерпілого та його смертю.

Деталі згодом.

 

 

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: