Бігав на даху потяга: у Одесі 14-річний підліток отримав ураження струмом і 90% опіків тілаХлопець перебуває у лікарні у тяжкому стані. 

Пише - джерело.

У Одесі розваги 14-річного підлітка на даху потяга ледь не коштували йому життя. Хлопця вдарило струмом і він потрапив до медзакладу з опіками 90% тіла.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції Одеської області.

8 квітня підлітка доправили до медичного закладу із залізничної станції Одеса-Застава 1 з електроопіками ІІ-ІІІ ступеня 90 % поверхні тіла. Встановлено, хлопця вдарило струмом, коли він бігав по даху товарного потягу.

Відомості про подію внесли до журналу єдиного обліку відділення поліції № 3 Одеського районного управління поліції № 1. Зараз правоохоронці вивчають всі обставини випадку з підлітком, щоб надати кваліфікацію справі.

“Правоохоронці вкотре застерігають молодь від таких необдуманих вчинків. Ви повинні пам’ятати: на залізниці током може вдарити не лише при торканні дротів, а й навіть на відстані кількох метрів від них. Розплата за подібні забавки неминуча і надто жорстка – каліцтво і навіть смерть”, – звернулися до молоді правоохоронці.

Читайте також:Останні новини: