“Без слів все зрозуміло”: Леся Нікітюк продемонструвала обручкуПопулярна телеведуча і шоувумен Леся Никитюк, яка активно веде свою сторінку в Instagram, продемонстрував фото з букетом троянд. Знімок, де вона лежить на ліжку з квітами знаменитість опублікувала у своєму мікроблозі.

Леся зі святковим макіяжем кокетливо дивиться в камеру, її губи злегка зворушені посмішкою. На телеведучій лаконічний комбінезон асиметричного крою з одним рукавом, в якості аксесуарів лише годинник, обручку і браслет, а поруч лежать троянди.

Як відмітала знаменитість в «історіях», букет їй прислали разом із запрошенням спонсори заходу, на якому вона побувала, ювелірний Дім Chopard.

«І мені все одно, скільки буде лайків», – підписала кадри Леся, залишивши вже звичний хештег «богиня ламінату» і додавши новий – «богиня Берліна».

Користувачі мережі почали засипати телеведучу безліччю коментарів. Шанувальники запевнили зірку, що лайками обдарують її в будь-якому випадку, відзначаючи квітучий зовнішній вигляд і стильний образ.

«Погляд супер. Без слів все ясно »,« дочекалася? а то Регіні та пропозиція і дитина вже є, а тебе все ніяк заміж не кличуть)))) »,« Сама жіночна на весь наш шоубіз !!!», «Лапочка »,« Супер бомба »,« Леся, я в захопленні від Вашої внутрішньої сили духу і того як ви домагаєтеся своїх цілей, ви велика розумниця, так тримати! »,« і відчинені двері на задньому фоні …. що б це значило? Раптом хтось ріжки пріделает😁 »,« Світська левиця 😁 ».

Джерело.

Читайте також:Останні новини: