Бензовози не можуть в’їхати в Україну – названо причинуЗа останні кілька днів різко збільшилася кількість скарг від підприємців через те, що фурам з паливом важко перетнути румунський кордон. Через цю проблему в Україні знову спостерігаються перебої з постачанням палива.

Пише - джерело.

Про погіршення ситуації на румунському кордоні повідомили у виданні enkorr, про що їм повідомили деякі учасники ринку.

За наявною інформацією, щоби потрапити на територію України, бензовози змушені стояти в черзі 1-2 дні. Водночас офіційно таку ситуацію лише частково підтверджують румунські прикордонники, за інформацією яких, на пункті пропуску Сирет є двогодинні черги для вантажівок.

“Раніше бензовози “висмикували” із загальної черги для першочергового проходження кордону, зараз ми стоїмо в загальній черзі разом з іншими фурами”, – розповідає співрозмовник Enkorr.

У той же час, у Держприкордонслужбі зазначили, що фури з паливом створюють одну окрему чергу на досить вузькій дорозі і щойно набереться 20 автомобілів, їх пропускає румунська сторона. При цьому поки кількість фур не набереться, прикордонники оформляють вантажівки з іншими вантажами.

Читайте також:Залишити коментар:


Останні новини: