“Батьківщина” відкликала свою кандидатуру на віце-спікера


Кандидатом на посаду віце-спікера від “Батьківщини” була Олена Кондратюк

Політична партія “Батьківщина” відмовилася від своєї кандидатури на посаду віце-спікера Верховної ради нового скликання. Про це заявив народний депутат від партії “Батьківщина” Андрій Кожем’якін, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами Кожем’якіна, політсила ухвалила ріщення відкликати кандидатуру Олени Кондратюк на посаду віце-спекера та направила відповідний лист електронною поштою.

“Ми погоджуємось від нашої політсили з порядком денним. Вчора наша політсила, яка вже де-факто в опозиції, заявила, що ми подаємо кандидатуру на посаду віце-спікера. Ми прийняли рішення відкликати цю кандидатуру. Цей лист ми направили по електронній пошті. Всі інші питання ми готові обговорювати”

Читайте також:  “Мужь сказаль – жена мольча здєлаль”: – Чи ви чули новину? – шепотілися сільські кумасі. – Свєта привезла собі з Єгипту чоловіка! Це ж треба, знайшла хлопця на краю світа, та ще й молодшого за себе! Не n’є, не кyрить! А як жінку глядить!

Зі свого боку голова партії “Слуга народу” Дмитро Разумков заявив, що кандидатура Кондратюк була знята з розгляду на посаду заступника голови українського парламенту 9-го скликання.

 

Джерело.


Читайте також: