Аварія автобуса з туристами в Італії: з’явилися дані про потерпілих (ФОТО,ВІДЕО)


У автобусі, що перекинувся, могли бути не росіяни, а російськомовні туристи з Грузії, Казахстану та Вірменії
В результате дорожньої аварії, в яку потрапив автобус з туристами в Італії, постраждали десять людей і одна загинула, повідомили в російському посольстві.

“За відомостями департаменту цивільного захисту та оборони Італії, сьогодні о 9:30 ранку по дорозі з Флоренції в Сієну сталася ДТП з туристичним автобусом, імовірно, з російськими туристами на борту, всього було близько 60 осіб”, – заявив прес-аташе дипмісії Дмитро Гурін

З десяти потерпілих четверо перебувають у тяжкому стані і ще стільки ж – в стані середньої тяжкості. Всіх постраждалих госпіталізували до лікарень Сієни.

У Російському союзі туріндустрії стверджують, що розбився автобус, який, ймовірно, належить італійському туроператору Europa Voyage.

Водночас, інформація про національність потерпілих туристів все ще не була підтверджена – жоден великий російський туроператор не повідомляє про те, що в автобусі були його туристи. Тому допускається, що в салоні могли перебувати зовсім і не росіяни.

За даними порталу Radio Siena, в автобусі були російськомовні туристи з Грузії, Казахстану і Вірменії середніх років. За його даними, загинула – 40-річна жінка-гід. Поранено близько 20 осіб, всі вони відправлені в місцевий госпіталь.

В Il Messaggero пишуть, що туристи були родом зі Східної Європи. За даними видання, постраждали 15 осіб.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: