Арестович розповів, скільки ще триватиме ракетний терор УкраїниРадник ОП вважає, що Росія ще активно “посипатиме” Україну ракетами понад тиждень.

Пише - джерело.

Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович розповів, скільки, на його думку, ще триватиме “ракетний терор” Росії щодо України.

Про це він сказав у розмові з російським журналістом та правозахисником Марком Фейгіним.

“Росія тратить величезні ресурси на війну з Україною. Вони вистрілюють свій останній аргумент – крилаті ракети – в нікуди. Вони б’ють стратегічними ракетами, ціною 3 млн кожна, в окремі гаражі (очевидно, йдеться про удар по Дніпру 28 червня. – Ред.). Загинуло двоє цивільних, п’ятеро, десятеро. Це що, стратегічна ціль?”, – зазначає представник ОП.

Говорячи про закінчення “ракетного терорру” Арестович назвав свій “улюблений” термін “тижень-півтора”.

“Ракетний терор, який вони розв’язали, і який, за моїми прогнозами, триватиме ще тижень-півтора. За логікою, я б на їхньому місці ще б тиждень постріляв, а потім зробив паузу. І ракети закінчаться. Але пауза, це не означає, що перестануть стріляти. Інтенсивність буде не та, просто. Це ще один серйозний перелом війни”, – вважає радник Офісу президента.

Нагадаємо, обіцянка Олексія Арестовича на початку вторгнення РФ що “через два-три тижні закінчиться активна фаза війни” породила величезну кількість мемів.

Читайте також:Залишити коментар:


Останні новини: