Анджеліна Джолі прокоментувала свій неочікуваний візит до воєнної України https://lux.fm/showbiz_t2Енджі, тепер ти наш новий краш.

Пише - джерело.

Приїзд Анджеліни Джолі до України став справжньою сенсацією. Відео, де вона зайшла в одну із львівських кав’ярень, одразу розлетілися мережею. А самі українці в захваті від сміливості й щирості Енджі.

До речі, візит Джолі до Львова – її власна ініціатива. Посол доброї волі ООН вирішила на власні очі побачити людей, які змушені були тікати з рідних домівок через руських окупантів. Зокрема, Анджеліна поспілкувалася з волонтерами; зустрілася з дітьми, котрі постраждали від ракетного удару на вокзалі Краматорська, а також із пасажирами евакуаційного потяга з Покровська.

Однак мандрівка кінозірки виявилася не такою і безпечною. У Львові Джолі змушена була ховатися в укритті, адже її заскочила повітряна небезпека. Тому Анджеліна відчула на собі, як це жити у воєнних умовах.

Згодом акторка дала офіційний коментар щодо свого візиту в Україну. За словами знаменитості, її приїзд – приватний і вона вражена стійкістю та мужністю українського народу:

Для мене велика честь особисто побачити стійкість, мужність та гідність українського народу перед жахом та травмами війни, яку він не вибирав. Жахливо бачити, який вплив надає війна на ціле покоління українських дітей.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: